Recepciós (m/f/d) - Hotel Restaurant Schwartz
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
26.10.2024
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Niederösterreich
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.500 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Niederösterreich

Recepciósként Ön képviseli szállodánkat, mint a vendégek első kapcsolattartó pontja, és barátságos viselkedés és udvarias modor jellemzi; Ön szeret önállóan dolgozni, elkötelezettséget és szervezőkészséget mutat, rugalmas és megbízható. Stresszes időkben is megőrizöd az áttekinthetőséget. Várjuk, hogy megismerjük Önt! Az Ön Schwartz családja és csapata

Követelmények

Az Ön feladatai: Általános irodai munkák (iktatás, levelezés, posta, pénztárgép stb.)Német és angol nyelvű levelezés, telefonhívások fogadása és továbbításaKapcsolatfelvétel üzletünk minden területéhezFoglalási platformok támogatásaSzállodai és szemináriumi vendégeink fogadása és támogatásaSzállodai és szemináriumi vendégeink támogatásaSzállodai személyzet támogatása a büféreggelinél

Ön hozza:Végzett szakképzés vagy hasonló szakmában szerzett szakképzettségVendégtanácsadásban és -támogatásban való jártasság Nagyon jó német nyelvtudás, jó angol nyelvtudásEDP-ismeretek (Microsoft Office, Internet)Magabiztos és magabiztos megjelenés, önállóság a munkában

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Felajánljuk Önnek: A munkaidő 14 30-23 00 óra, beleértve a félórás szünetet / 06 30-15 00 óra, beleértve a félórás szünetet szabadságpótlásként.5 napos hét havonta 1x a szabadnapokat hétvégén adjuk.Egész napos étkeztetés kellemes munkahelyi légkörA munkaidő alatti megfelelő továbbképzések költségeinek fedezése

Szállás NEM áll rendelkezésre!

2500 €
Fizetés típusa
bruttó
A teljesített 40 órás szakképzésért járó bruttó fizetés a következő Euro 2.500,-, 32 óra esetén: Euro 1.900,- és 24 óra esetén: Euro 1.400,-