Recepciós (m/f/d) - Hotel Oberschwarzach
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.500 € bruttó

Österreich, Salzburg

Saalbach Hinterglemm?Szeretne egy hűvös téli szezont vagy akár hosszabbat is :)?Új személyzeti szobákra vágyik, nagyszerű kilátással?

Ön társaságkedvelő és szeret emberekkel dolgozni? Akkor a recepció a megfelelő hely számodra!

SZEZONÁLIS vagy ÉVES LEHETSÉGES

Íme, amit találtunk neked:

  • ingyenes étkeztetés fantasztikus konyhánkból, még a szabadnapokon is
  • a szálloda wellness részlegének ingyenes használata
  • Teljesítményalapú fizetés
  • új egyágyas szobák hegyre néző kilátással, konyhasarokkal + WLAN áll rendelkezésre
  • beleértve a HOME OF LÄSSIG TEAM CARD-ot 8x ingyenes felvonóval, 2x szánkóbérlés a Reiterkogel-en, 8x korcsolyázás, 2x Golden Gate Bridge, sportprogramok, túrák, rendezvények, edzőterem, jóga, továbbképzés, kreatív műhelyek, stb.Kedvezmények vásárlás, gasztronómia, szabadidő, különböző szolgáltatások
  • Családias légkör egy színes csapatban, ahol azonnal otthonosan fogod érezni magad
  • Szabályozott munkaidő, hogy Önnek is maradjon ideje felfedezni a Lässig Home of Lässig-t

Az Ön feladatai:

  • Vendégeink bejelentkezése és kijelentkezése
  • Ajánlatkészítés és e-mail levelezés
  • a helyszínen és telefonon is a vendégeink rendelkezésére állsz információkkal, tippekkel és tanácsokkal a tartózkodásukkal kapcsolatban
  • kreatív lehetsz :) a házban tartózkodó vendégek összes információjának megtervezésével.
  • várjuk, hogy sok kreatív ötletet/támogatást kapjunk Önöktől a marketing területén.

Várjuk jelentkezését :)

Követelmények

Recepcióvezető (m|w|d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2500 €
Fizetés típusa
bruttó