Recepciós (m/f/d) - Hotel Elisabeth
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (5-6)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.990 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

Képzett és motivált recepciós munkatársat keresünk cégünk számára. Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthat egy jól összeszokott csapatban. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Cégünknél mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos díjazás nálunk természetes. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Ön lesz a felelős a bejelentkezésért és a kijelentkezésért, a vendégekkel folytatott levelezésért, valamint a helyszínen az ügyfelek gondozásáért. A napi irodai munka, valamint a szezonális munka, a rugalmasság, a barátságosság, a felelősségtudat és az ügyfelekkel való barátságos bánásmód alapvető követelmény. Te vagy a ház legfontosabb pillére, szorosan együttműködsz a kiszolgálással, a konyhával és az emeleten dolgozókkal. A kiváló német nyelvtudás és a kifogástalan modor ugyanúgy a munkaköri leírásod része, mint a pontosság, a diszkréció és a megbízhatóság.

Mik a feladatok?

- A vendégek be- és kijelentkezése: a szállodai vendégek szívélyes fogadása és szakszerű ellátása, az érkezési és távozási formalitások intézése

-A vendégszobák ellenőrzése és a parkoló kezelése bejelentkezéskor

- Foglalások kezelése: a telefonon vagy e-mailben érkező foglalási kérelmek és visszaigazolások feldolgozása

-A recepció irányítása és a recepció megszervezése

-A vendégmenük és a napi reggeli posta megírása, listák vezetése stb

- Készpénzkezelés: a kifizetések feldolgozása és könyvelés.

- Vendégkiszolgálás: érdeklődések megválaszolása, problémák vagy kérések megoldása, tájékoztatás a szállodáról és a környékről

- Koordináció más részlegekkel: Szoros együttműködés a takarítással, az étteremmel és a konyhával

- A vendégprofil karbantartása: A vendégadatok kezelése és frissítése a rendszerben

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
Casablanca
Alapvető ismeretek
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr
Vezetői tapasztalat
< 1 Jahr

Tisztességes fizetést, egyágyas szobát és étkezést kapsz. A pozíció kívánság szerint éves állás.

Mit kínálunk?

- Vonzó díjazás: versenyképes fizetés

- Vonzó munkakörnyezet: barátságos és professzionális csapat

-saját, jól felszerelt munkahely

- igény esetén modern személyzeti szállás mindössze 2 perces sétára + ingyenes személyzeti konyha és mosókonyha

-Étkezési lehetőség a szállodában mindig rendelkezésre áll

- A munkafeladatok önálló megszervezése, a döntések meghozatalának szabadsága és a saját ötleteiddel való hozzájárulás

- Szabadidős lehetőségek: Hozzáférés a szálloda saját szabadidős és wellness létesítményeihez, mint például fitneszterem, medence és szauna

-a szálloda csendes elhelyezkedése, valamint a szabadidős tevékenységek széles választéka, például túrázás, hegyi kerékpározás és hegymászás. Télen közvetlen hozzáférés a szállodától 2 percre lévő sípályához és a szállodától 5 percre lévő szánkópályához.

2990 €
Fizetés típusa
bruttó
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Társalgó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet

Kapcsolattartó személy és cím