Gyermekgondozási munkatárs (m/f/d) - Hotel Alpenhof****Superior
Gyermekgondozási munkatárs (m/f/d)
Belépés dátuma
04.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.900 € net

Téli szezon

Österreich, Salzburg

Téged keresünk - mert a mi kicsinyeink a legnagyobb dolog számodra! Légy részese az AlpenhofLer. Barátságos és melegszívű, humoros és elkötelezett, csapatjátékos és figyelmes vagy, és van tapasztalatod a gyerekekkel. Te vagy az, akire a szülők rábízzák gyermekeiket. Miért? Mert te vagy a gyerekek hőse vagy hősnője!

Követelmények

Az Ön feladatai:* Életkortól függően különböző szobákat alakítottunk ki a kisebb és nagyobb gyerekeknek * A gyerekekre 1,5 és 12 éves kor között a Kids Clubban vigyázunk * Különböző beltéri és kültéri tevékenységeket kínálunk Az Ön képzettsége* Végzett képzés vagy tapasztalt pályakezdő * Szabad bejárás az osztrák munkaerőpiacra * Jó német nyelvtudás * Barátságosság és segítőkészség a vendégek és kollégák felé * Hajlandóság a cég filozófiájának megélésére * Érdeklődés és szeretet a szállodaipar és a szolgáltatás iránt * Hajlandóság a csapatban való munkára - elkötelezettség, megbízhatóság, önállóság és pontosság. Hajlandóság a csapatmunkára - elkötelezettség, megbízhatóság, önállóság és pontosság * ápolt megjelenés

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
MS Word
Nagyon jó tudás
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

* Biztonságos munkahely egy modern, családi vállalkozásban * Rugalmas munkaidő-modellek (minijob, részmunkaidő vagy teljes munkaidő - az Ön élethelyzetéhez igazodunk) * 4 napos munkahét lehetősége (ha nincs szükség céges szállásra) * Kedvezményes e-autóhoz való hozzáférés (magánhasználatra is alkalmas) * Tarifa feletti és képzettségnek megfelelő fizetés Nincs egyéb megélhetési költség az ingyenes étkeztetésnek köszönhetően (reggeli, ebéd és vacsora, valamint kávé és sütemény). Sütemény) Modern szállás egy személyzeti szobában, saját fürdőszobával, TV-vel, főzési lehetőséggel, erkéllyel és ingyenes WLAN-hozzáféréssel, Parkológarázs a szállodában Munkaruhát biztosítunk, Célzott beavatás és képzés, Szakmai és személyes workshopok Továbbképzési lehetőségek, Vonzó helyszín, ahol a munka és a szabadidő összeegyeztethető Ingyenes használat a spa és wellness részlegben és a fitneszteremben * 50% kedvezmény bizonyos masszázs- és kozmetikai kezelésekre * 30% kedvezmény a következőkre Kozmetikai kezelések * 30% kedvezmény bizonyos házon belüli szolgáltatásokból * 50% kedvezmény a Family austria Hotels összes tagszállodájában történő éjszakai tartózkodásból * Altenmarkt-Zauchensee Card számos előnnyel Altenmarkt-Zauchensee-ben, kedvezményes kondíciókkal (síbérlet, síbérlet, wellness kezelések, kozmetikai termékek * Ingyenes töltési lehetőség elektromos járművek számára * Közvetlenül a Zauchensee sí- és túrázóövezetben

1900 €
Fizetés típusa
net
heti 5 nap
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Társalgó
  • Konyha
  • TV
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Garázs parkolóhely
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • Rugalmas munkaidő
  • Kiegészítő biztosítás
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • A wellnesslétesítmény használatának csökkentése
  • Ingyenes étkeztetés
  • Egészségügyi ellenőrzések
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Társasági nyugdíjrendszer
  • Képzés és továbbképzés

Állásajánlataink

Összes munkahely