Recepciós (m/f/d) - Alfa Hotel
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
03.12.2024
Munkaidő
Részmunkaidő (20 óra)
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.000 € net

Téli szezon

Österreich, Tirol

Recepciós / front office csapatunkat erősítenénk 2024. december 3-tól 2025. március végéig:

FRONT OFFICE / RECEPTION / RESERVATION (m/f) teljes vagy részmunkaidőben (heti 20-25 óra)

A feladatok közé tartozik:

  • Bejelentkezés és üdvözlés
  • Kijelentkezés számlázással
  • Adminisztratív feladatok (napi menük, reggeli posta,...)
  • A vendégek születésnapjainak előkészítése
  • Tanácsadás a vendégek számára (túrák, síterep,...)
  • Foglalások a vendégek számára (pl. tevékenységek)
  • Panaszkezelés
  • Telefonos ügyintézés
  • Front office munkatársként Ön a szervezeti kapcsolódási pont az összes részleg (takarítás, konyha, szerviz, létesítménygazdálkodás, menedzsment) között

Követelmények

Követelmények:

  • Nyitott, józan ésszel rendelkező személyiség
  • Office ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Ipari szoftverek ismerete (GastroDat, Casablanca vagy hasonló)
  • Német anyanyelv
  • barátságos és pozitív viselkedés
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
MS Word
Alapvető ismeretek
MS Outlook
Casablanca
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Ajánlat

Ajánlatunk:

  • 15-25 órára keresünk erősítést (rugalmasak vagyunk)
  • A szolgálati beosztást a vezetőség állítja össze, és a csapaton belül egyeztetjük
  • Havi nettó 2000 EUR fizetés (teljes munkaidőben)
  • Szabad- és munkaszüneti napok kifizetése és a borravalóból való részesedés

Szállás és étkezés:

  • Egyágyas lakás új, modern személyzeti házunkban, saját fürdőszobával, WC-vel, saját konyhával, WLAN, smart TV-vel
  • ingyenes mosási lehetőség
  • ingyenes étkeztetés napi 2-3 alkalommal a szállodában (reggeli, ebéd, vacsora)
  • A személyzeti ház mindössze 10 perc sétára van a szállodától
2000 €
Fizetés típusa
net
a szezon végén kifizetésre kerül a többlet szabadság, munkaszüneti napok, borravaló
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata

Kapcsolattartó személy és cím