Gyermekgondozási munkatárs (m/f/d) - Familienhotel Post
Gyermekgondozási munkatárs (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
26.12.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Kärnten
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.000 € bruttó

Követelmények

* Gyermekekkel való foglalkozásban szerzett tapasztalat / szakmai tapasztalat kívánatos, de nem feltétlenül szükséges * Szívesen látjuk a szociális készségekkel rendelkező és gyermekekkel szívesen dolgozó pályakezdőket! Természetesen várjuk az óvodapedagógiai képzőhelyen végzetteket is * Angol és olasz nyelvtudás kívánatos!

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr
Vezetői tapasztalat
< 1 Jahr

Ajánlat

Számos előnyünk és előnyünk Munkakörnyezet:

- (szállodánk az év 10 hónapjában van nyitva)

- Ismerős és professzionális: Két szállodánknak köszönhetően

Hangulat:

- Családias munkahelyi légkör & változatos munkakörnyezet

- Fontos számunkra a bizalom és az együttműködés

- Ingyenes részvétel a továbbképzéseken

- Nyitott az Ön ötleteire

Csapatház & szabadidő:

- Szállás a csapatházban, gyors WLAN, Internet TV-vel

- Közös konyha/ mosógép és szárítógép

- Napi 3 étkezés, még a szabadnapokon is

- Kedvezményes italok

- Kerékpár/csónak bérlés, kerékpárparkoló

- Szabadidős létesítmények használata a vendégek számára

- szükség esetén gyermekfelügyelet saját gyermekei számára

- Masszázs féláron

2000 €
Fizetés típusa
bruttó

Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
Extrák
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Képzés / tanfolyamok
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen