Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d) - Oftang GmbH - Büro
Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d)
Belépés dátuma
04.12.2024
Munkaidő
Részmunkaidős
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés

Takarítás és reggeli szolgáltatás Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d)

Österreich, Tirol

Szeretsz dolgokat ragyogóvá tenni és mosolyt csalni az emberek arcára? Energikus, részletorientált munkatársakat keresünk Housekeeping & Breakfast Service csapatunkba az Oftang GmbH-hoz!

Követelmények

Az Ön feladatai:

  • Mayrhofenben és környékén, a Zillertalban található szobák és lakások makulátlan, hangulatos szálláshelyekké alakítása, amelyekről a vendégek rajongani fognak.
  • Varázsoljon ízletes reggelit, hogy a vendégek energiával telve vágjanak neki a napnak.

Amit keresünk:

  • Valakit, aki tudja, hogyan kell a dolgok zökkenőmentes működését biztosítani, legyen szó akár a szobák takarításáról vagy a kontinentális reggeli felszolgálásáról.
  • Barátságos, energikus hozzáállás, hogy a vendégek otthon érezzék magukat.
  • Keddenként és szombatonként rendelkezésre állnak, a hét többi napján rugalmasan alkalmazhatók.
  • Szemet a részletekhez.
  • Beszél németül? Igen? Nagyszerű! Nem? Ne aggódjon, megtanulhatja!

Miért fogsz szeretni velünk dolgozni:

  • Dinamikus és támogató csapatkörnyezet.
  • Lehetőségek a vendéglátás világában való fejlődésre.
  • Az az elégedettség, hogy valakinek különlegessé teheted a tartózkodását (és talán a holnapját is!).

Ha készen állsz arra, hogy tündökölj, szolgálj és közben jól érezd magad, örömmel hallanánk rólad!

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
A2 (alapok)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Vezetői engedély
B
Saját jármű
A címre van szükség

Kapcsolattartó személy és cím