Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d) - Hygna Chalets
Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés

Mindenes reggeli + Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d)

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

Csatlakozz a csapathoz!

Szereted a változatosságot és jól érzed magad a konyhában és a takarításban?

Feladataid a reggeliző konyhában

Reggelente reggeli dobozokat állítasz össze vendégeinknek,

kis tálakat készítesz felvágottakból és gyümölcssalátából, valamint

élvezed, hogy vendégeink számára a reggeli a csúcspontot jelenti.

Feladataid a takarításban

Van szemed a rendre és a tisztaságra,

csapatjátékos vagy, humorérzékkel rendelkezel

és támogatod a jól összeszokott takarítói csapatunkat.

Követelmények

  • Autó szükséges (tömegközlekedéssel nem vagyunk elérhetőek)
  • A csapaton belüli kommunikációhoz elegendő német nyelvtudás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
A2 (alapok)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Saját jármű
A címre van szükség

Ajánlat

Az Ön előnyei:
  • Éves pozíció
  • Családi vállalkozás
  • Kis csapat
  • Nincs esti műszak
  • Kollektív feletti fizetés lehetséges
  • Karrierváltók szívesen látottak
  • 1x éjszakai szállás faházban 2 fő részére
Felkészültség a túlfizetésre

Kapcsolattartó személy és cím