Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d) - Hotel Traube
Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d)
Belépés dátuma
13.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap 48 órában)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Szezonális belépést lehet szervezni
Havi fizetés
1.900 € net
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Szobalány Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d)

Österreich, Tirol

Szeretjük, amit csinálunk - te is? Akkor a legjobb helyen jársz! Amint megérkezik, érezni fogja a családi vállalkozás vendégszeretetét és melegségét, amely a csapatra is kiterjed. Győződjön meg róla jövő télen, és jelentkezzen még ma a szobalány/szervizasszisztens állásajánlatunkra Változatos munkát kínálunk Önnek 5 vagy 6 napos munkahéttel. A teljesítményarányos fizetés nálunk természetes.

Követelmények

Az Ön feladatai:

  • Takarítás a szállodai szobákban és lakosztályokban
  • A szálloda nyilvános helyiségeinek takarítása
  • A mosoda vasalása

Követelményeink

  • Minőségtudatosság és barátságos modor
  • Önálló és gondos munkavégzés
  • Pozitív kisugárzás, megbízhatóság, rugalmasság és csapatban való munkavégzésre való képesség
  • Tapasztalat a takarítási ágazatban (szobalányként szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Biológiailag lebomló és kíméletes termékek gondos kezelése
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
A2 (alapok)
Az állatok szezonális nyilvántartásba vételét a vállalat szervezheti meg
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr

  • Gyönyörű személyzeti szobák (egyágyas szoba zuhanyzóval, WC-vel és WLan)
  • Nagyon jó fizetés
  • szabadságpénz és karácsonyi bónusz időarányos kifizetése
  • Ingyenes, kiváló étkeztetés - természetesen a szabadnapokon is (nagy hangsúlyt fektetünk a munkatársak étkeztetésére)
  • 5 vagy 6 napos hét á 8 óra
  • szabályozott munkaidő (minden munkaórát nyilvántartunk és természetesen kompenzálunk)
  • Ingyenes WIFI
  • Kellemes munkahelyi légkör (szállodánkban sok hosszútávú alkalmazott dolgozik)
  • Munkahely a nyári szezonban is
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Kedvezményes síbérlet az egész Arlberg régióra
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Egyéb érdekes juttatások
1900 €
Fizetés típusa
net
6 napon és 48 órán belül
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Jegyek tömegközlekedésre
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy

Kapcsolattartó személy és cím