Masszőr (m/w/d) - Post am See****
Masszőr (m/w/d)
Belépés dátuma
02.09.2024
Munkaidő
Részmunkaidős
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.110 € bruttó
Icon: cap-small-fill-white

éves állás

Österreich, Oberösterreich

Ausztria egyik legszebb régiójában a kulináris kényeztető program mellett a Gröller Hospitaltiy vállalkozásainak filozófiája arra is összpontosít, hogy wellness-részlegeinkben a jólét oázisainak megteremtése álljon a középpontban. Ha meg van győződve arról, hogy rendelkezik a szükséges empátiával és tudással ahhoz, hogy vendégeinknek jó közérzetet és belső egyensúlyt biztosítson, akkor várjuk, hogy megismerjük Önt.

Az Ön feladatai:

  • Melegen és nyíltan fogadod vendégeinket, szenvedélyed tapintható
  • kompetens és személyre szabott kezelések masszázs ajánlatunk részeként, további értékesítés is kívánatos
  • Masszázsok, például klasszikus masszázsok, melegköves masszázsok, gyógynövényes bélyegzőmasszázsok, valamint arc- és lábreflexológiai masszázsok végzése
  • Kívánatos kiegészítő szakértelem fizioterápia, Ayurveda stb. terén
  • a leltár gondos kezelése
  • A szolgáltatási és higiéniai előírások betartása a fürdő teljes területén

Az Ön profilja:

  • elvégezte a masszőrképzést
  • több éves szakmai tapasztalat a masszázs területén - ideális esetben kezdeti tapasztalat a szállodaiparban
  • nagyon jó német nyelvtudás, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Magabiztos és magabiztos viselkedés, valamint motivált, felelősségteljes és megbízható
  • önálló munka
  • Magas vendég- és szolgáltatásorientáltság, valamint kulturált modor és kifogástalan megjelenés az Ön követelményei.
  • Ön ismeri a Gröller Hospitality vállalatok filozófiáját. Minden, amit tesz, ehhez igazodik.

Ajánlatunk Önnek:

  • Teljes ellátás a vállalatnál
  • Szállás: Saját személyzeti szálloda kerttel
  • Továbbképzési lehetőségek a szakterületen
  • különböző munkavállalói juttatások
  • egész éves működés

Követelmények

Masszőr m/f/d - szeptembertől - részmunkaidőben
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2110 €
Fizetés típusa
bruttó
Mi - képzettségtől és tapasztalattól függően - jelentős túlfizetést kínálunk. Jogi okokból kötelesek vagyunk felhívni a figyelmet arra, hogy a kollektív szerződés szerinti 40 órás teljes munkaidőben történő foglalkoztatás alapján a pozíció minimálbére bruttó 2.110,00 €. Erre a pozícióra a vendéglátóipari kollektív szerződés vonatkozik.

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely