Masszőr (m/w/d) - Arpuria
Masszőr (m/w/d)
Belépés dátuma
17.07.2024
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

Österreich, Tirol

Legyen az ARPURIA család tagja St. Anton am Arlbergben, ahol a kiváló szolgáltatás, a minimalista design és a lélegzetelállító hegyi panoráma találkozik. Elkötelezett masszőrt keresünk luxusüdülőnkbe.

Mit hozzon magával:

  • Elvégezte a masszőrképzést
  • Előnyt jelent több éves szakmai tapasztalat az előkelő szállodaiparban vagy exkluzív gyógyfürdőben
  • A különböző masszázs- és wellness-technikák alapos ismerete
  • Empátia és szolgáltatásorientált munkamódszer
  • Ápolt megjelenés és barátságos viselkedés
  • Csapatmunkára való képesség, rugalmasság és megbízhatóság
  • Jó német és angol nyelvtudás

Az Ön feladatai:

  • Professzionális masszázs és wellness kezelések elvégzése magas színvonalú előírásainknak megfelelően
  • Személyre szabott tanácsadás és támogatás vendégeink számára
  • Tiszta és rendezett munkakörnyezet biztosítása
  • Aktív részvétel wellness programunk kialakításában és továbbfejlesztésében
  • Szoros együttműködés a gyógyfürdő csapatával a zökkenőmentes folyamat biztosítása érdekében

Amit kínálunk:

  • Inspiráló munkakörnyezet a tiroli Alpok egyik legszebb luxusszállodájában
  • Fiatal, motivált csapat, amely olyan értékeket vall, mint a tisztelet és a kiválóság
  • Belső és külső továbbképzési lehetőségek képzéseken keresztül
  • Hozzáférés az exkluzív ARIA SPA-hoz
  • Kedvezmények partnerüzleteinkben és a masszázsoknál
  • A személyzet szállása és étkezése (szabadnapokon is)
  • Munkaruházat, beleértve a tisztítót is
  • Ingyenes e-bike bérlés

Tetszik Önnek az ötlet, hogy olyan környezetben dolgozzon, amely újradefiniálja a luxust, és ahol minden nap értékes?

Akkor küldje el jelentkezését levéllel, önéletrajzzal és fényképpel a office@arpuria.com címre, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot a +43 5446 22360-as telefonszámon. Merüljön el a #arpuriawayoflife-ban, és legyen nélkülözhetetlen részese a hegyek rejtett luxusáról szóló elképzelésünknek.

Alig várjuk, hogy megismerjük Önt, és együtt felejthetetlen #arpuriamomenteket teremtsünk.

Követelmények

Masszőr
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely