Restaurant Management (m/f/d) - Hotel Terrassenhof
Restaurant Management (m/f/d)
Karrier-státusz
vezető pozíció
Belépés dátuma
01.10.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés

ÉTTEREMVEZETŐ Restaurant Management (m/f/d)

éves állás

Deutschland, Bayern

Merülj el a vendéglátás világában szenvedélyes étteremvezetőként SPEISEMEISTEREI éttermünkben! Udvarias vendéglátóként és vezetőként szívvel és bájjal fogsz tanácsot adni vendégeinknek, és támogatod csapatunkat abban, hogy naponta kiváló szolgáltatást nyújtsanak. Minden nap gondoskodsz arról, hogy minden zökkenőmentesen menjen, mindig hideg fejjel, és te vagy éttermünk középpontja.

Szállodánk, az ételek és a borok széleskörű ismeretével tökéletes tanácsokkal látod el vendégeinket, és felejthetetlen élményeket biztosítasz. A konyha, a kiszolgálás és a vezetőség közötti kapcsolódási pontként zökkenőmentesen koordinálsz, és felelsz vendégeink jólétéért. Csatlakozzon csapatunkhoz, és legyen részese sikertörténetünknek!

Követelmények

A FELADATOK ÁTTEKINTÉSE

  • Legyen házigazda: Vendéglátóként barátságosan bánj a vendégekkel és gondoskodj róluk.
  • Ügyeleti beosztás: Ügyeleti beosztás készítése, a kiszolgálócsapat szervezése és koordinálása.
  • A napi ügymenetzökkenőmentes lebonyolításának biztosítása.
  • Intézkedések: Szoros együttműködés és egyeztetés a konyhai csapattal.
  • Rendezvények: Támogatás a házon belüli és kívüli rendezvények széles skálájával kapcsolatban.
  • Szervizcsapat: A szervizcsapat támogatása és irányítása.

ÍGY GYŐZ MEG MINKET

  • A munka élvezete: és a vendéglátás iránti lelkesedés.
  • Megbízhatóság: és felelősségtudat
  • Megjelenés és kisugárzás: Ápolt megjelenés, pozitív kisugárzás és öröm a vendégeinkkel való bánásmódban.
  • Magas szintű kiszolgálás: és gyakorlatias mentalitás.
  • Nyelvtudás: Jó német nyelvtudás, angol nyelvtudás kívánatos.
  • Képzés: Hotel- vagy éttermi szakképesítés előnyt jelent.
  • Minőségtudatosság: Erős minőségtudatosság.
  • Nyomás alatti munkavégzésre való képesség: Nagyfokú rugalmasság és önállóság.
  • Rugalmasság és csapatmunkára való képesség: Rugalmasság és csapatmunkára való képesség.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C2 (kiváló tudás)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

MIT KÍNÁLUNK ÖNNEK

  • Biztos állás: állandó munkaviszony egy dinamikus és motivált csapatban.
  • Vonzó díjazás: A képzettségének és tapasztalatának megfelelő, átlagon felüli fizetés.
  • További juttatások: Céges nyugdíjrendszer
  • Étkeztetés: Ingyenes dolgozói étkeztetés.
  • Munkakörnyezet: Változatos munkahely, egyedülálló helyen, közvetlenül a Tegernsee partján.

Szeretné inspirálni vendégeinket és elkötelezett csapatunk tagjává válni? Akkor várjuk jelentkezését a karriere@terrassenhof.de címre

Kérdése van a meghirdetett pozícióval kapcsolatban? Akkor hívjon minket a következő telefonszámon: 08022 - 863 130.

Állásajánlataink

Összes munkahely