Wellness alkalmazott (m/f/d) - Hotel Singer – Relais & Châteaux
Wellness alkalmazott (m/f/d)
Belépés dátuma
01.08.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.800 € net

Masszőr - kozmetikus Wellness alkalmazott (m/f/d)

Österreich, Tirol

Leírás

Az Ön feladatai:

  • Előkészítése és kivitelezése az összes kínált kozmetikai kezelésnek, valamint a különböző masszázsoknak
  • Termékek és kezelések tanácsadása és értékesítése
  • nemzetközi vendégeink legjobb ellátása
  • esetleg sportprogramunk megvalósítása

Követelmények

Mit várunk Öntől:

  • elvégezett szakképzés (lehetőleg államilag elismert)
  • Előkelő szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelentenek a kiegészítő masszázsképzések, mint például La Stone, Lomi Lomi Nui, Dorn Breuß, manuális nyirokdrenázs, lábreflexzóna masszázs stb
  • sporttevékenység és a sport iránti érdeklődés előnyt jelent
  • Személyes felelősségvállalás és függetlenség
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség
  • Angol és/vagy francia nyelvtudás előnyt jelent
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

Ajánlat

  • 5 vagy 6 napos hét, megállapodástól függően
  • teljesítményhez kötött fizetés
  • belső képzés
  • heti 1x a teljes wellness részleg közös használata
  • a fitneszterem napi használata
  • Egyágyas szoba (zuhanyzóval és WC-vel) a személyzeti házunkban (közvetlenül a szállodával szemben)
  • ingyenes W-LAN a személyzeti házban
  • napi 3x ingyenes étkeztetés a személyzeti büféből (szabadnapon is)
  • Kedvezmény a SPA kezelésekre és termékekre
  • kedvezményes síbérlet
  • Relais & Châteaux csapatár a világ összes Relais & Châteaux szállodájában
  • Family & Friends szobaár a szállodában a rokonok számára
1800 €
Fizetés típusa
net
A kollektív szerződés szerinti bruttó minimálbér 6 napos hétre; a kollektív szerződésen felüli fizetés lehetősége a képzettségtől függően adott.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Mosógép / szárítógép költségekkel
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Társasági nyugdíjrendszer

Állásajánlataink

Összes munkahely