Szakács (m/f/d) - see you
Szakács (m/f/d)
Belépés dátuma
02.11.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (heti 6 nap)
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.900 € net

Jungkoch Szakács (m/f/d)

Téli szezon

Österreich, Tirol

Leírás

Fedezze fel velünk az élvezetek világának új útjait..

Az Ötztáli-Alpok lélegzetelállító természetének közepén szeretettel várjuk vendégeinket. A SEE YOU a hagyomány és a modernitás kulináris élményét jelenti stílusos környezetben. Felejthetetlen pillanatokat adni vendégeinknek a legnagyobb motivációnk. Ezért keresünk olyan embereket csapatunkba, akik osztoznak ebben a motivációban, akik örömmel, energiával és szenvedéllyel szeretnének hozzájárulni a munkánkhoz.

Követelmények

Amit magaddal kell hoznod:

- A főzés a hivatásod

- Szakácsként vagy hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat az előkelő vendéglátóiparban/szállodaiparban

- Nagyon jó német vagy angol nyelvtudás

- Öröm a szakismeretek alkalmazásában és csapatjátékos

- Önállóan irányít egy állást

- Felelősségtudat és megbízhatóság nagy erőssége

- Az a la carte és a rendezvények előkészítése és lebonyolítása

- Friss és regionális termékeink kreatív színpadra állítása

- A minőségi szabványokat és a higiéniai előírásokat mindig szem előtt tartjuk

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre

Ajánlat

Mit tud nyújtani Önnek a SEE YOU....

- Rendszeres munkaidő és jó fizetés

- Szezonális vagy éves pozíció

- Heti 6 nap

- Dolgozzon gyönyörű új konyhánkban, ahonnan közvetlen kilátás nyílik Obergurgl legszebb hegyeire

- Szállás az új, modern campusban ingyenes wifivel

- Étkeztetés a hét 7 napján

- Kellemes munkakörnyezet és lehetőségek

- Személyes fejlődés

- Számos érdekes juttatás

Érdekli, hogy a csapatunk tagja legyen?

Akkor várjuk megkeresését telefonon vagy e-mailben

1900 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Munkaruha biztosított
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • saját konyha
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Háziállat megengedett

Kapcsolattartó személy és cím