Szakács (m/f/d) - Hotel und Restaurant Sterngucker
Szakács (m/f/d)
Belépés dátuma
02.12.2024
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Szezonális belépést lehet szervezni
Havi fizetés
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Téli szezon

Österreich, Salzburg

Legyen a csapatunk tagja a Sterngucker á la carte étteremben Almdorf Königsleitenben!

A 2024. december elejétől kezdődő téli szezonra több éves tapasztalattal rendelkező, szenvedélyes, kreatív és elkötelezett szakácsot (m/f ) keresünk csapatunk gazdagítására.

Az Ön feladatai:

  • Finom mártások és öntetek kreálása és elkészítése
  • Előételek és desszertek kifinomult elkészítése
  • Házi készítésű süteményeink sütése és finomítása
  • A sous chef helyettesítése és a csapat támogatása

Amit kínálunk Önnek:

  • Változatos és izgalmas munkát egy fiatal, dinamikus csapatban
  • Lehetőséget arra, hogy fejleszthesse készségeit és megvalósíthassa kreativitását
  • Tisztességes és teljesítményhez igazodó fizetést
  • Meleg és barátságos munkakörnyezetet egy fantasztikus hegyvidéki környezetben

Felkeltettük az érdeklődését? Akkor várjuk jelentkezését önéletrajzzal és egy friss fényképpel együtt.

Követelmények

Az Ön profilja:

  • Az osztrák konyha alapos ismerete és szereted a hagyományos ételeket modern módon értelmezni.
  • Kreativitás és a főzés iránti szenvedély jellemzi Önt.
  • Szervezetten és önállóan dolgozol, és még a rohanó pillanatokban is megőrizöd az áttekintést.
  • Amotiváció és a csapatszellem ugyanolyan fontos számodra, mint a munka élvezete.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Az állatok szezonális nyilvántartásba vételét a vállalat szervezheti meg
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre
Vezetői tapasztalat
< 1 Jahr

  • Lehetőséget a kulináris készségek fejlesztésére és kreativitásod kibontakoztatására
Kérésre
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Társalgó
  • TV
  • WC
  • Internet