Szakács (m/f/d) - Alpenparks Zentrale
Szakács (m/f/d)
Belépés dátuma
01.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (vasárnap szabadnap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.239 € bruttó

KONYHAI TEHETSÉGEK Szakács (m/f/d)

Österreich, Salzburg

Akár ínyenc szakértő, akár szakács, kulináris tehetség vagy szakácsművész. SZÜKSÉGÜNK van RÁD a konyhai stábunkban!

Kirchberg Tirolban

Teljes vagy részmunkaidőben

Készen állsz egy új kihívásra?

Légy a csapatunk tagja és alakítsd velünk a jövőt. Értékeink: BIZALOM - INNOVÁCIÓ - SZÁNDÉK

Decembertől - Beszélgessünk és alkossunk együtt nagyszerű dolgokat!

Alakítsd ki pozíciódat a tapasztalatod és a szenvedélyed szerint.

Bérinformáció: A fizetésről szóló információk:

- A kollektív szerződés szerint

- Hajlandóság a túlfizetésre képzettségtől és tapasztalattól függően.

Dolgozzon ott, ahol mások nyaralni mennek! A tapasztalat találkozik az új ötletekkel.

Gyere az AlpenParks Taxacherhez!

Várjuk Önt és jelentkezését! Alakítsuk együtt a jövőt!

Követelmények

Mit várunk Öntől:

- Szenvedélyt a munkád iránt: szereted, amit csinálsz.

- Rugalmasság és csapatszellem: Szeretsz csapatban dolgozni, és rugalmas vagy a feladataidat illetően.

- Tapasztalat és elkötelezettség: Vagy már van tapasztalatod, vagy motivált vagy, hogy továbbfejlődj nálunk.

- Barátságosság és megbízhatóság: Vendégeink és kollégáink mindig számíthatnak rád.

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
A2 (alapok)
német
A2 (alapok)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

- Ellátás és szállás: Mindenről mi gondoskodunk.

- Munkavállalói bónuszprogram: Kérésre ingyenes üdülés az AlpenParks létesítményeiben.

- Rugalmas munkaidő-modellek: Az Ön igényeihez igazítjuk a munkaidejét.

- Szoros csapatmunka: Nálunk nincsenek merev hierarchiák, egyenrangú félként dolgozunk együtt.

- Innovatív munkakörnyezet: A legmodernebb technológia és kreatív szabadság vár Önre.

2239 €
Fizetés típusa
bruttó
bruttó fizetés - hajlandóság a képzettségtől és tapasztalattól függően túlfizetésre.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet

Kapcsolattartó személy és cím

Sandra Kobald AlpenParks Taxacher, Kirchberg in Tirol

Állásajánlataink

Összes munkahely