Szállodai szakember (m/f) - The Gast House
Szállodai szakember (m/f)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.277 € bruttó

éves állás

Österreich, Salzburg

Leírás

Mit hozzon magával:
  1. Ön turisztikai képzést végzett, vagy recepciós pozíció iránt érdeklődik
  2. Rugalmas, kreatív, megbízható, magabiztos és lojális vagy a vendégekkel és az alkalmazottakkal való bánásmódban
  3. Szakmai tapasztalat ezen a területen vagy hasonló hivatásban szerzett tapasztalattal rendelkezik
  4. Jó német és angol nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban
  5. A vendégek elégedettsége fontos az Ön számára
Az Ön feladatai:
  1. Meleg fogadtatás nemzetközi vendégeinknek
  2. Check In & Out megvalósítása
  3. Kapcsolat vendégeink kéréseivel és kívánságaival kapcsolatban
  4. Szervezési és adminisztratív feladatok
  5. Fenntartások elfogadása a helyszínen
  6. A tisztítás ellenőrzése
  7. Készpénzes elszámolások végrehajtása
  8. A marketingtevékenységek előkészítő munkálatai
  9. Aktív részvétel a közösségi média tevékenységekben az Instagramon és a Facebookon
Ajánlatunk:
  1. Bruttó fizetés havi bruttó 2 277 €-tól, túlfizetés a képesítésnek megfelelően
  2. Éves állás 5 nap | heti 40 óra vagy részmunkaidőben, megegyezés szerint
  3. Belső képzési és előléptetési lehetőségek
  4. Lapos hierarchiával rendelkező vállalatnál dolgozni
  5. A szállás ingyenes
  6. Az étkeztetést és a munkaruházatot szintén ingyenesen biztosítják
  7. Az Alpin Family Group munkavállalói juttatásai

Követelmények

Front Office alkalmazott (m/f/d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2277 €
Fizetés típusa
bruttó
A túlfizetésre való készség a képzettségtől függően

Kapcsolattartó személy és cím