Hotel és vendéglátás asszisztens (m/f/d) - Alfa Hotel
Hotel és vendéglátás asszisztens (m/f/d)
Karrier-státusz
Szakképzés / képzés
Belépés dátuma
01.12.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.000 € net

éves állás

Österreich, Tirol

Szállodai és vendéglátóipari asszisztensi tanfolyamot kínálunk. Megismerkedhetsz egy szállodai vállalkozás minden fontos részlegével, a hangsúlyt a kereskedelmi képzésre helyezve (különösen a front office, recepció, marketing és egyéb). A vendéglátás részét is elsajátítod (kiszolgálás, konyha). Mindenesetre izgalmas időre számíthatsz, sok új ismeretséggel és élettapasztalattal.

A gyakornoki időd részeként a következő területekkel kerülsz kapcsolatba a front office-ban: (a képzésed kb. 75%-a)

  • Bejelentkezés és üdvözlés
  • Kijelentkezés számlázással
  • Adminisztratív feladatok (napi menük, reggeli posta,...)
  • Telefonos kiszolgálás, foglalási iroda
  • Tanácsadás a vendégek számára (túrák, síterep,...)
  • Jegyértékesítés a vendégek számára (pl. tevékenységekhez)
  • Panaszkezelés
  • Front office munkatársként Ön a szervezeti kapcsolódási pont az összes részleg (takarítás, konyha, szerviz, létesítménygazdálkodás, menedzsment) között

A szerviz és a konyha területén: (a képzés kb. 20%-a)

  • Italfelszolgálás
  • Ételek és italok felszolgálása
  • Előkészítés és utómunka az étteremben
  • Pénztárgéprendszerek
  • Borkiszolgálás
  • Az élelmiszer-gazdálkodással kapcsolatos ismeretek
  • különböző feladatok a konyhában

A képzésed fennmaradó 5%-a:

  • Könyvelés
  • Létesítménygazdálkodás
  • Takarítás

Követelmények

Követelmények:

  • Nyitott, józan ésszel rendelkező személyiség
  • Német anyanyelvű
  • barátságos és pozitív viselkedés
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Ajánlat

Amit kínálunk Önnek..

Rugalmas tanévkezdés 2024. november 1-jétől, 2024. december 1-jétől, 2025. június 1-jétől vagy 2025. július 1-jétől:

  • A gyakornoki juttatáson felüli díjazás
  • SUPER. SOMMER. CARD ingyenes nyáron
  • Télen ingyenes síbérlet
1000 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata

Kapcsolattartó személy és cím