Gardemanger (m/f/d) - Eldorado
Gardemanger (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.800 € net

Téli szezon

Österreich, Tirol

Motivált Gardmanger munkatársat keresünk cégünk számára. Támogatod konyhai személyzetünket az összes étel elkészítésében és bemutatásában

Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Vállalatunkban mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményhez kötött javadalmazás számunkra természetes

Ne habozzon, és jelentkezzen most online. Már nagyon várjuk!

Követelmények

Feladatok: az összes előétel és desszert önálló elkészítése
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr

Ajánlat

- Családi vállalkozás motivált csapattal
- Szezonális állás, télen és nyáron 6 napos munkahéttel
- Szállás egyágyas szobában, WiFi, LED TV, parkoló,
- Ingyenes étkezés a szállodában naponta háromszor, szabadnapokon is
- Kedvezmények különböző üzletekben (hegyi vasutak, sportboltok, ...)
- Tisztességes munkakörülmények
1800 €
Fizetés típusa
net

(14 havi fizetés - aliquotaként kiszámítva), a tapasztalat és a képesítés függvényében túlfizetésre való készséggel
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen

Kapcsolattartó személy és cím