Reggeliző szakács (m/f/d) - die HOCHKÖNIGIN - Mountain Resort
Reggeliző szakács (m/f/d)
Belépés dátuma
09.12.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.000 € net

Österreich, Salzburg

Leírás

Mi lenne a mi HOCHKÖNIGIN-ünk a munkatársaink nélkül!

Szorgalmas vagy, nem vagy reggeli morgós és szeretsz a vendégekkel dolgozni? Akkor jó helyen jársz, mint REGGELI szakács.

Dolgozz önállóan, mutass nagy elkötelezettséget és varázsolj mosolyt vendégeink arcára minden nap. Légy része a kiváló CSAPATUNKnak a QUEEN.

Feladataid

  • Reggeli előkészítése és nyomon követése
  • Friss tojásos ételek elkészítése közvetlenül a vendégnél
  • A higiéniai előírások betartása a HACCP szabványoknak megfelelően
  • Az árukészlet ellenőrzése
  • Csapatszellem
  • Kreativitás és szenvedély a munka iránt
  • Részvétel a reggeli tervezésében
  • Elkötelezett együttműködés ízkovácsolásunkban

Követelmények

Az Ön profilja:

  • Megbízható és korán kelő ember vagy
  • Szereted boldoggá tenni a vendégeket
  • Ismered a szálloda belső folyamatait
  • Szakmai tapasztalattal rendelkezel ezen a területen
  • A viselkedésed mindig kifogástalan és barátságos
  • Szeretsz fiatalos csapatban dolgozni
  • Csapatjátékos vagy, és kollégáid mindig számíthatnak rád
  • Rugalmas, korrekt, rendezett, rugalmas és szívesen dolgozik együtt a siker érdekében
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre

Mitől olyan különleges a HOCHKÖNIGIN mint munkáltató, és mi különböztet meg minket a többiektől?

Nálunk Ön nem csak egy szám! Itt meghallgatják, megértik és tisztelik Önt. Mindenki különleges a maga módján, és pontosan ez az, amit mi értékelünk. Minden egyes ember jóléte nagyon fontos számunkra! Munkatársaink szabadideje is fontos számunkra, mert a pihent munkatársak a legjobbak 😊

Amit a munkavállalóinknak kínálunk:

  • Nagyon jó és kötetlen munkahelyi légkört
  • Szabályozott munkaidő, választhatóan 5, 5,5 vagy 6 napos munkahétben
  • Nagyon jó fizetést, a szakmai tapasztalat és végzettség alapján a túlfizetési hajlandóság számunkra természetes
  • Választható egész éves vagy idényjellegű munkakör
  • Egyéni előléptetés és előrelépési lehetőségek
  • Fiatalos, dinamikus csapat a QUEEN
  • A házon belüli wellness központ és fitneszterem használata
  • Kedvezményes kezelések (kozmetika, spa)
  • Ingyenes étkeztetés szabadnapokon is
  • Személyzeti ruházat biztosítása
  • ÚJ CSAPATHÁZ saját személyzeti szobával - teljesen felszerelve
  • saját konyha
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Nagyszerű munkavállalói juttatások és szabadidős tevékenységek
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Kedvezményes sí- / hegyi vasúti jegy
  • Ingyenes e-bike bérlés
  • Céges nyugdíjrendszer
  • Napi ingyenes italok
2000 €
Fizetés típusa
net
A tapasztalaton és képzettségen alapuló jó fizetés számunkra magától értetődő
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Társalgó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Társasági nyugdíjrendszer
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely