Reggeliző pincér (m/f/d) - Alpenparks Zentrale
Reggeliző pincér (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Részmunkaidő (4 nap)
Szezon
nyári szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.500 € bruttó

Österreich, Salzburg

A kelet-tiroli AlpenParks Hotel & Apartment Montana Matrei szállodába keresünk június közepétől 2024. július végéig a következő munkatársakat: Reggeliző pincér

Az Ön feladatai:

  • Az asztalok letakarítása és megterítése
  • Az ételek és italok felszolgálása (kávé, tea stb.)
  • Felelős a reggelizőszolgálat zavartalan működéséért
  • A reggeliző vendégek ellátása

Az Ön profilja:

  • Szakmai tapasztalatot szerzett már a felszolgálásban
  • Hajlandóság a korai órákban történő munkavégzésre
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség, valamint magas szintű minőségtudatosság
  • Beszél németül és angolul

Várjuk a jelentkezését! Jelentkezését minden dokumentummal együtt küldje el nekünk a következő címre: Az Ön kapcsolattartója: Roland Burböck úr | +43 6542 72505 14

Követelmények

  • Részmunkaidős foglalkoztatás
  • Szabályozott munkaidő: 07.00-tól 12.00-ig szerda - szombat
  • 4 napos hét
  • Képzettségtől és teljesítménytől függő túlfizetési hajlandóság
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr

1500 €
Fizetés típusa
bruttó

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely