Entremetier (m/w/d) - Hotel Rieser
Entremetier (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 vagy 5,5)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.500 € net

Österreich, Tirol

Leírás

Az Ön szerepe nálunk:

Pertisau am Achensee-ben található 4*Superior szállodánkban Ön Manfred Freund főszakácsunk jobb keze és szállodánk kulináris szívének nélkülözhetetlen része. Széleskörű szaktudásoddal és kifogyhatatlan kreativitásoddal hozzájárulsz ahhoz, hogy kulináris kínálatunkat új szintre emeljük. A kiváló konyha iránti szenvedélyeddel és az innovatív és hagyományos ételek iránti érzékeddel inspirálod konyhai csapatunkat.

Ha készen állsz arra, hogy megoszd velünk a kulináris utadat, és olyan környezetben dolgozz, amely ösztönzi a kreativitást és a személyes fejlődést, akkor szeretnénk találkozni veled! Jelentkezz most Entremetiernek, és segíts nekünk abban, hogy nap mint nap inspiráljuk vendégeinket.

Követelmények

Az Ön feladatai

  • Kulináris koncepcióink társalkotása és megvalósítása a tervezéstől a prezentációig.
  • Új receptek kidolgozása és finomítása, különös tekintettel a szezonális és helyi termékekre.
  • A legmagasabb minőségi és higiéniai előírások biztosítása és ellenőrzése.

Az Ön profilja

  • Megalapozott konyhai képzés, ideális esetben az előkelő szállodaiparban.
  • A kulináris kiválóság iránti szenvedély és a folyamatos tanulásra való hajlandóság.
  • Szem a részletekre, kreativitás és a kulináris trendek sikeres megvalósításának képessége.
  • Erős csapatmunkára való képesség, rugalmasság és felelősségvállalási hajlandóság.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre

  • Inspiráló munkakörnyezet Ausztria egyik legszebb régiójában
  • Motivált és kreatív csapat, amely nagy hangsúlyt fektet a nyílt kommunikációra és a csapatmunkára
  • Képzési lehetőségek és személyes fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes díjazás megállapodás szerint
  • TOP munkavállalói szállás mindössze 1 perc sétára a szállodától
  • Számos sportolási lehetőség (személyzeti edzőterem, a wellness-részleg használata bizonyos időpontokban, teniszpályák, gyönyörű környezet minden szabadtéri tevékenységhez)
  • étkeztetés napi 3 alkalommal, a hét 7 napján

A részleteket szívesen megbeszéljük Önökkel személyesen!

2500 €
Fizetés típusa
net
Képesítés és megállapodás szerint. Hajlandóság a pótlékra.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Társalgó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Fedett medence / kültéri medence ingyenes használata
  • Társalgó
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen