Commis de rang (m/w/d) - Hotel Gut Brandlhof
Commis de rang (m/w/d)
Belépés dátuma
15.09.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.910 € bruttó

A reggelizőszolgálat alkalmazottai Commis de rang (m/w/d)

éves állás

Österreich, Salzburg

Családi vezetésű, 4 csillagos superior szálloda vagyunk az Alpokban, és az osztrák szeminárium- és konferenciaturizmus egyik vezető szervezete.

Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Szállodánkban mindig nyitva áll Ön előtt a karrierlehetőség! A teljesítményarányos díjazás számunkra természetes.

Az Ön feladatai a következők

  • Reggeli kiszolgálás a szálloda éttermében : Vendégkiszolgálás és a büfé készletezése
  • Kiszolgálás az étteremben, valamint az "Einkehr" golfétteremben
  • Éttermek és üzletek előkészítése, takarítása és karbantartása
  • A mise en place és a tálalási munkák elvégzése és ellenőrzése
  • Első osztályú menü vagy a la carte kiszolgálás
  • aktív értékesítés a vendégek részére
  • A meghatározott minőségi előírások betartása

Követelmények

  • Ön már szerzett némi tapasztalatot hasonló pozícióban
  • ápolt megjelenés és jó modor
  • Erős kommunikációs készség
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség
  • Lelkesedés
  • Megbízhatóság
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

  • Kihívást jelentő munka egy vezető alpesi kongresszusi szállodában
  • Professzionális munkakörnyezet a személyes fejlődés lehetőségével
  • a sportlétesítmények, a fitneszterem és a golfklub tagság ingyenes használata, valamint jelentős kedvezményekkel történő golfklubtagság
  • kiváló képzési lehetőségek és kedvezmények számos üzletben a "workforus.at" szövetségünkön keresztül
  • Munkavállalói e-autó ingyenes használatra
  • Elhelyezés megfizethető lakásokban, ingyenes étkezéssel, még szabadnapokon is
  • heti 5 nap / 40 óra
  • Fizetés: 1.910,- €-tól túlfizetés a képzettség és tapasztalat alapján
  • 13. és 14. havi fizetés kifizetése
1910 €
Fizetés típusa
bruttó
5 nap/40 óra Túlfizetés lehetséges, képzettségtől függően
Szálláshely típusa
Lapos
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Garázs parkolóhely
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Képzés / tanfolyamok
  • saját konyha
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely