Chef de Rang (m/f/d) - Mein Almhof
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
15.12.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2 € bruttó

Österreich, Tirol

Leírás

Mit hozzon magával:
  1. Ön nyitott személyiséggel rendelkező képviselő
  2. Pincérképzésben vagy idegenforgalmi iskolában szerzett szakképzettséget
  3. Ön már több éves szakmai tapasztalattal rendelkezik
  4. Ön csapatjátékos, megbízható és rugalmas
  5. Ön ismeri az osztrák borokat
  6. Jó német és angol nyelvtudással rendelkezik
Az Ön feladatai:
  1. A rúd előkészítése
  2. Az italgyűjtés lebonyolítása
  3. Raktározás és készletek
  4. Együttműködés a konyhával és a recepcióval
  5. A szükséges mise en place biztosítása
  6. Az asztalok megterítése és a tisztaság biztosítása
  7. Az ételek és italok szakszerű felszolgálása A HACCP szerinti higiéniai előírások betartása
  8. Tanácsadás és támogatás nemzetközi vendégeink számára
Ajánlatunk:
  1. Ideiglenes állás 2025 áprilisáig - heti 6 nap - 48 óra
  2. A munkavállalók ruházata ingyenesen biztosított
  3. Az ellátás és a szállás ingyenes
  4. Fizetés havi bruttó 2 826 €-tól - hajlandóság a túlfizetésre
  5. Változatos feladat egy motivált kis csapatban
  6. Az Alpin Family Group előnyei
  7. Továbbképzési és előléptetési lehetőségek állnak rendelkezésre és támogatottak
  8. Vonzó helyszín, ahol a munkát, a szabadidőt és a pihenést kombinálhatja
  9. Jóval a kollektív bér felett, képzettségtől és tapasztalattól függő díjazás. 13. és 14. havi fizetés (szabadság és karácsonyi jutalom)
  10. Ingyenes szállás az új személyzeti házunkban

Követelmények

Chef De Rang (m/w/d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2 €
Fizetés típusa
bruttó
Túlfizetés lehetséges a képesítések függvényében

Kapcsolattartó személy és cím