Chef de Rang (m/f/d) - **** Hotel LÜ - Adults Only
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
18.11.2024
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.200 € net

Téli szezon

Österreich, Salzburg

Mint Chef de Rang (m/f) à la carte "LÜ -Burger & Grill Restaurant" éttermünkben Ön a kiszolgáló csapatunk központja, és gondoskodik arról, hogy vendégeinkfelejthetetlen étkezési élményben részesüljenek. Elkötelezett és bájos szakembert keresünk, aki szívét és szakértelmét beleadja abba, hogy éttermünkben minden látogatásunk valami különleges legyen.

Éjszakánként nyitjuk meg kapuinkat, ahol exkluzív ételválasztékot kínálunk, és egy olyan dinamikus környezet részese leszel, ahol az elkötelezettségedet és a képességeidet értékeljük. Itt lehetőséged lesz arra, hogy megmutasd a kiváló kiszolgálás iránti szenvedélyedet egy stílusos környezetben.

Ha egy olyan csapatban szeretnél dolgozni, amely a kiválóság és a vendégszeretet életét éli, akkor várjuk, hogy megismerjünk Téged és felejthetetlen estéket teremtsünk együtt!

Követelmények

  • Kívánatos a vendéglátóiparban/szállodaiparban végzett képzés vagy hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó német és angol nyelvtudás
  • Önálló és tiszta munkastílus
  • Csapatjátékos
  • Megbízhatóság és pozitív kisugárzás
  • Élvezi az emberekkel való munkát
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

  • Szezonális állás 2024. november végétől 2025. április közepéig - 6 nap - 48 óra
  • pontos és bőkezű díjazás megegyezés szerint - képzettségtől függően hajlandó túlfizetésre is
  • Előléptetési lehetőségek a Lürzer vállalatokon belül
  • fix pihenőnap és ezáltal szabályozott szabadidő is
  • modern és méltányos munkakörülmények
  • ingyenes szállás személyzeti házainkban, saját fürdőszobával (zuhanyzó/WC), TV-vel és ingyenes W-LAN-nal
  • ingyenes étkeztetés - reggeli, ebéd és vacsora, még a szabadnapokon is
  • nyugodt munkakörnyezet, amelyet a "te" filozófiánk támogat
  • nyitott fülekkel állunk rendelkezésére minden aggodalomra és kérdésre
  • szabályozott beszállás és csapatépítés
  • Obertauern CREW CARD
  • LÜRZER-előnyök
  • heti 1x wellness és fitnesz est a Hotel Edelweissben
2200 €
Fizetés típusa
net

Kapcsolattartó személy és cím