Chef de Rang (m/f/d) - Alfa Hotel
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
03.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.100 € net

Téli szezon

Österreich, Tirol

Keresünk:Chef de Rang / Pincér szállodánk éttermébe 2024. december 3-tól 2025. március végéig

A feladatok közé tartozik:

  • Reggeli felszolgálás
  • Előkészítő és utómunkálatok az étteremben (porszívózás, felmosás, takarítás)
  • Esti kiszolgálás (italrendelés, felszolgálás, ételek visszahívása, felszolgálás, small talk a vendégekkel,...)
  • Italok felszolgálása
  • Büfé (a büfé tisztán tartása, feltöltés)
  • Hátsó iroda
  • Pénztárgéprendszer (nincs inkasszó)
  • Munka egy állomáson kb. 20-25 vendéggel
  • Szinte mindig van részmunkaidős kiszolgálás (kora reggel és este) - hetente egyszer délutántól átmenő kiszolgálás (lásd a szolgálati beosztást)

Követelmények

Követelmények:

  • Barátságosság és megbízhatóság
  • Pontosság
  • tiszta megjelenés
  • Német nyelvtudás
  • legalább 1 szezon tapasztalat egy ausztriai szállodában
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség
  • barátságos és pozitív természet
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Ajánlat

Munkaidő és díjazás:

  • heti 5 vagy 6 napos munkahét, részmunkaidőben (délelőtt és este), heti egy szabadnappal
  • Havi nettó 2 100 EUR fizetés (6 napra)
  • Szabadnapok és munkaszüneti napok fizetése, valamint a borravaló egy része

Szállás és étkeztetés:

  • Egyágyas lakás új, modern személyzeti házunkban, saját fürdőszobával, WC-vel, saját konyhával, WLAN, smart TV-vel
  • ingyenes mosási lehetőség
  • ingyenes étkeztetés napi 2-3 alkalommal a szállodában (reggeli, ebéd, vacsora)
  • A személyzeti ház mindössze 10 perc sétára van a szállodától
2100 €
Fizetés típusa
net
a szezon végén kifizetésre kerül a többlet szabadság, munkaszüneti napok, borravaló
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • A wellnesslétesítmények ingyenes használata

Kapcsolattartó személy és cím