Chef de Rang (m/f/d) - Turracher Hof
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
01.12.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Steiermark
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.600 € bruttó

Österreich, Steiermark

Bárunkba keressük a megfelelő kreatív Chef de Rang (m/f/d) munkatársat, aki élvezi a munkáját. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthatsz egy jól összeszokott csapatban. Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

Követelmények:

  • elvégzett gasztronómiai képzés vagy megfelelő tapasztalat az előkelő vendéglátó- vagy szállodaiparban
  • 2-3 év szakmai tapasztalat Demichef de Rang és/vagy Chef de Rang pozícióban
  • önálló munkavégzés, udvarias modor és barátságos kisugárzás
  • jó modor, ápolt megjelenés, rugalmasság, megbízhatóság, elkötelezettség

Az Ön feladatai a következők

  • Ételek és italok felszolgálása
  • Különböző italok elkészítéseEsemények támogatása
  • Vendégszámlák elkészítése
  • Az egész éttermi terület tisztaságának, higiéniájának és gondozásának fenntartása
  • A kiszolgálási előírások betartása
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre

Ajánlat

  • heti 5-6 nap
  • 3 x napi ellátás
  • Szállás
2600 €
Fizetés típusa
bruttó
Bruttó fizetés: a kollektív szerződésnek és a megfelelő túlfizetésnek megfelelően, a képzettségtől és a szakmai tapasztalattól függően.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • TV
  • Internet

Kapcsolattartó személy és cím