Pultos (m/w/d) - Arpuria
Pultos (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

Österreich, Tirol

Leírás

Fiatal ARPURIA csapatunkba keresünk erősítést!

Mit hozzon magával:

  • Tapasztalat az előkelő vendéglátásban: Bizonyíthatóan rendelkezik tapasztalattal az előkelő vendéglátásban.
  • Csapatszellem: Pultosként egy tehetséges kiszolgáló személyzetből álló csapat tagja leszel. Az összetartás elengedhetetlen.
  • Minőségi tudatosság: Nagy hangsúlyt fektetünk a kiváló minőségű alapanyagok használatára és a legmagasabb színvonalú ételek elkészítésére. Ezért vendégeinknek a borok és koktélok kitűnő választékát is kínáljuk. A jó bor- és koktélismeret előfeltétel.
  • Szakmaiság: A legfontosabb, hogy minden nap képesek legyünk örömet szerezni vendégeinknek, és barátságos, feltűnésmentes szolgáltatást nyújtsunk.
  • Nyelvek: Német és angol nyelvtudás.

Az Ön feladatai:

  • Italok készítése a kiszolgáló személyzet számára
  • A bár és a társalgó területén az italkiszolgálás előkészítése és megvalósítása
  • Felelősség a szolgálat zavartalan működéséért (csapatmunka)
  • Professzionális és ugyanakkor szívélyes vendégkiszolgálás
  • Vendégeink tanácsadása kulináris kérdésekben (borok és koktélok)

Amit kínálunk:

  • nagyon jó díjazás bruttó 3000 eurótól
  • 13. és a 14. havi fizetést a ledolgozott időszakkal arányosan fizetik ki
  • A személyzet elhelyezése egy- vagy kétágyas szobában (mosókonyha és társalgó áll rendelkezésre)
  • Egészséges és ízletes étkeztetés a szállodában (reggeli, ebéd, vacsora), beleértve a szabadnapokat is
  • Kedvezmény az INTERSPORT sportboltban
  • Kedvezmény a masszázsokra
  • Csobbanás és szaunázás az ARIA Spa-ban
  • Fancy Pants: munkaruha biztosított

Követelmények

Pultos*
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely