Assistant Hotel Management (m/f/d) - ARLhome Aparthotel
Assistant Hotel Management (m/f/d)
Karrier-státusz
vezető pozíció
Belépés dátuma
01.12.2024
Munkaidő
Részmunkaidő (kb. 20 óra / hét)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

Téged keresünk!

A szállodaigazgató asszisztense (m/f/d)

A St. Anton am Arlbergben található ARLhome Aparthotel egy családi vállalkozás, amely a modern kényelem és az alpesi báj tökéletes kombinációját kínálja vendégeinek. A 18 különböző méretű (2-12 fő) apartmannal, a "Lorenz" à la carte étteremmel és egy exkluzív szaunavilággal a 4*-os szállodai tartózkodás minden kényelmét kínáljuk, és arra törekszünk, hogy vendégeink számára felejthetetlen élményt nyújtsunk.

Csapatunk támogatására motivált és elkötelezett asszisztenst keresünk a szálloda vezetőségéhez.

Ha el tudod képzelni, hogy barátságos csapatunk tagja legyél, akkor jelentkezz azonnal!

Az Ön feladatai:

  • A szálloda vezetőségének támogatása a szállodai működés napi szervezésében és adminisztrációjában
  • Foglalások, vendégkommunikáció és érdeklődések koordinálása online és a helyszínen egyaránt
  • A személyzet munkarendjének összeállításában és irányításában való támogatás
  • Jelentések és statisztikák készítése a szálloda vezetősége számára
  • A minőségi és szolgáltatási előírások betartásának biztosítása
  • Marketing- és promóciós tevékenységek támogatása

Követelmények

  • Jó német ÉS angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Elvégezett szállodaipari vagy vendéglátóipari képzés vagy hasonló képesítés
  • Szervezői tehetség és több feladat egyidejű elvégzésének képessége
  • A casablancai szállodai program ismerete (előnyt jelent)
  • Ápolt, magabiztos és udvarias viselkedés
  • Figyelem a részletekre
  • Elkötelezettség, rugalmasság és motiváció
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
MS Excel
Jó ismeretek
MS Word
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
Casablanca
Alapvető ismeretek
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

  • Kellemes munkahelyi légkör egy motivált és fiatal csapatban
  • Felelősségteljes pozíció egy családi vállalkozásban
  • Változatos munka
  • Rugalmas munkaidő/részmunkaidő
  • Jó fizetés és további külön fizetések (szabadság- és karácsonyi jutalom)
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Extrák
  • Rugalmas munkaidő
  • Társalgó
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy

Kapcsolattartó személy és cím