Mosogató (m/f/d) - Hotel Alpenland
Mosogató (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
03.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.900 € net

Österreich, Tirol

A "Guten Luise" mosogatójaként a legfontosabb feladatod nem csak a fehér és fekete edények mosogatása, hanem fontos kapcsolattartó vagy az egész csapat számára, például tudod, hogy hol találsz mindent, támogatod a konyhát a kisebb ételek elkészítésében, segítesz a kiszolgálásban a tárolók és poharak feltöltésében és kiürítésében, valamint a házban és a ház körül végzett takarítási és javítási munkálatokban. Értékes segítségként az egész csapat mindig nagyra értékeli és tiszteli Önt!

Követelmények

Ha egy fiatal, motivált és nemzetközi csapatban szeretne dolgozni,

szeretsz csapatban dolgozni, vidám és szórakoztató a természeted,

nem riadsz vissza a munkától, és ugyanúgy élvezed a vendéglátóipart, mint mi

akkor vedd fel velem a kapcsolatot!

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Ajánlat

Dinamikus és barátságos munkakörnyezet

Lehetőség a szakmai fejlődésre

Modern felszereléssel és technológiával ellátott munkahely

Étkeztetés munkaidőben

Hozzáférés a gerlosi edzőteremhez

Ingyenes ellátás és szállás

-10 százalékos kedvezmény minden vásárlásra a gerlosi SPAR szupermarketben (Kammerlander)

1900 €
Fizetés típusa
net
Túlfizetés lehetséges!

Állásajánlataink

Összes munkahely