Hotel Terrassenhof- Hogastjob

Hotel Terrassenhof

éves állás

Deutschland, Bayern

140

250

60

8

Üdvözöljük a Hotel Terrassenhofban..
... itt dolgozik, ahol mások nyaralni mennek. Közvetlenül a Tegernsee partján, a Bajor-Alpok festői természetének közepén.

Vállalati filozófiánk

Várja egy modern, hagyományos szálloda 91 szobával, egy csúcsétterem a Speisemeisterei étteremmel, beleértve az egyik legszebb sörkertet közvetlenül a tó partján, egy változatos wellnessrészleg és ezen felül Felső-Bajorország egyik legnépszerűbb rendezvényhelyszíne, a Bootshaus. Nálunk igazi kikapcsolódást tapasztalhat, az esküvői álmok valóra válnak, a konferenciák és rendezvények pedig élménnyé

Jöjjön a Tegernsee-tóhoz, és találja meg nálunk a tökéletes munkát. Várjuk Önt!

Mit kínálunk munkavállalóinknak

Biztos állás: Állandó munkaviszony egy dinamikus és motivált csapatban
Vonzó díjazás: A képzettségének és tapasztalatának megfelelő, átlagon felüli fizetés
További előnyök: Céges nyugdíjrendszer
Étkeztetés: Ingyenes étkeztetés a munkavállalók számára
Esetleg egy szolgálati lakás biztosítása
Munkakörnyezet: Változatos munkahely, egyedülálló helyen, közvetlenül a Tegernsee partján.