Recepciós munkatárs Wellness Area (m/f/d) - Der Böglerhof - pure nature resort *****
Recepciós munkatárs Wellness Area (m/f/d)
Belépés dátuma
05.12.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

Jógaképzéssel rendelkező Spa Recepciós munkatársat (m/f/d) keresünk 05.12. 05-től éves munkakörbe, aki mosolyogva fogadja vendégeinket és segít nekik abban, hogy nyugodt és kiegyensúlyozott pihenésük legyen. Szeretsz embereket kísérni a jobb közérzet felé vezető úton és jól érzed magad egy családias, meleg munkakörnyezetben? Akkor a Böglerhof lehet a következő otthonod!

Légy a csapatunk tagja, és vidd be a wellness és a jóga iránti szenvedélyedet szállodánk egyedülálló légkörébe.

Az Ön feladatai:

  • Barátságos és gondoskodó recepció: Üdvözlöd fürdővendégeinket, és gondoskodsz arról, hogy már a kezdetektől fogva otthon érezzék magukat.
  • Személyre szabott tanácsadás és időbeosztás: Tanácsot adsz vendégeinknek a kezelésekkel és alkalmazásokkal kapcsolatban, és megtervezed az időpontokat
  • Wellness termékek és spa csomagok értékesítése
  • Jóleső légkör megteremtése: Kellemes és pihentető környezetet biztosítasz, amelyben vendégeink teljesen jól érezhetik magukat.
  • Jógaórák és meditációs foglalkozások szervezése: Te vezeted a jógaórákat és a meditációs foglalkozásokat
  • Italok készítése spa bárunkban
  • A spa shop irányítása: Gondoskodik a gyógyfürdőboltunkról, és gondoskodik arról, hogy az mindig vonzó és jól felszerelt legyen.

Követelmények

  • Lelkesedés a wellness iránt: A wellness és a holisztikus jólét iránti szenvedélye tükröződik a mindennapi munkájában.
  • Teljesített jógaoktatói képzés (legalább 200 óra): Alapos tudást és szenvedélyt hozol a jóga iránt.
  • Ügyfélszolgálati és/vagy szállodaipari tapasztalat: Ideális, ha már dolgoztál hasonló környezetben, és tudod, hogyan kell a vendégekkel kedvesen bánni.
  • Barátságos és professzionális viselkedés: Természetes kisugárzásod és szakmaiságod megkönnyíti a vendégek fogadását és gondozását.
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség: Ön tehetséges szervező, aki világosan és hatékonyan kommunikál.
  • Informatikai ismeretek: A foglalási rendszerek és az Office alkalmazások ismerete az erősségeid közé tartozik.
  • Rugalmasság: Hajlandó vagy hétvégén és műszakban dolgozni, hogy vendégeinknek a legjobb szolgáltatást nyújtsd.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

  • Biztonságos munkahely kilátásokkal: Nálunk megbízható és stabil munkahelyre számíthat, ahol hosszú távra tervezhet.
  • Tisztességes és átlátható: digitális munkaidő-nyilvántartás és 5 napos hét
  • Teljes körű ellátás: Ingyenes étkeztetés a reggelitől a vacsoráig - még a szabadnapjaidon is.
  • Teljesítményhez kötött fizetés: A tisztességes és megfelelő fizetés számunkra természetes.
  • Továbbképzés benne: A havi rendszerességű képzések szakmailag és személyesen is fejlesztik Önt.
  • Lakhatás kiváló helyen: Gyönyörű csapatlakások a szállodától mindössze egy percre, konyhasarokkal, erkéllyel, nagyszerű kilátással és igény szerint síkképernyős TV-vel felszerelve.
  • Wellness és szabadidő: Két gyógyfürdőnk ingyenes használata, beleértve a medencéket, úszótavat, szaunákat, teniszpályát és kerékpárokat (e-bike és mountain bike).
  • Kedvezmények: 50% kedvezmény a spa kezelésekre (a szülők számára is), kedvezményes árak családi tartózkodás esetén nálunk és a partnerhotelekben, valamint kedvezmények a Böglerhof üzletünkben.
Szálláshely típusa
Lapos

Kapcsolattartó személy és cím