Szobaszerviz alkalmazott (m/f/d) - Juffing Hotel & Spa
Szobaszerviz alkalmazott (m/f/d)
Belépés dátuma
08.09.2024
Munkaidő
Részmunkaidős
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

Téli szezon

Österreich, Tirol

Elkötelezett és független szobalányt/szobafiút keresünk. Egész éves, 30 órás részmunkaidős állást kínálunk.

Az Ön előnyei 😊

  • Családi vállalkozás vagyunk, amely egész évben működik.
  • Részvételi tipp.
  • Heti 4 vagy 6 napot dolgozol, csak délelőtt, 20-30 órát
  • Az egyenruhákat ingyenesen biztosítjuk.
  • Feladatai világosan meghatározottak.
  • heti 30 órás munkahétre nem tudunk ingyenes szállást biztosítani. Ez csak teljes munkaidős állásból lehetséges.

Az Ön profilja 😊

  • Szobalányi tapasztalattal rendelkezik hasonló létesítményekben.
  • Ön hozzászokott az önálló munkavégzéshez, mégis csapatjátékos.
  • Megalapozott német nyelvtudással rendelkezik.
  • Ön segítőkész a vendégekkel és a kollégákkal szemben.

A Juffing Hotel & Spa Kufstein közelében, az idilli Thiersee-völgyben található. Modern **** superior csak felnőtteknek szóló szálloda vagyunk, 52 szobával és lakosztállyal. Csapatunkkal együtt egy célért dolgozunk vendégeink számára: kiegyensúlyozottság, amely inspirál.

Követelmények

Szobalány 30 óra (m/f/d) szeptember 8-tól 2024. szeptember 8-ig
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely