Szobaszerviz alkalmazott (m/f/d) - Hotel Oberschwarzach
Szobaszerviz alkalmazott (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

Österreich, Salzburg

Szeretne egy hűvös nyári szezont Saalbach Hinterglemmben vagy még tovább :) Szeretne új szobákat a személyzetnek nagyszerű kilátással?

A csapatszellem és a barátságos együttműködés a szakmai légkörben a legfontosabb Önnek? Megőrzi a hidegvérét akkor is, ha a dolgok kissé hektikusak? Magabiztos fellépéssel és pozitív kisugárzással rendelkezik?

Íme, amit találtunk neked:

ingyenes étkeztetés fantasztikus konyhánkból még a szabadnapokon is a szálloda wellness részlegének ingyenes használata teljesítményorientált fizetés új egyágyas szoba hegyre néző kilátással, konyhasarokkal + WLAN áll rendelkezésreincl. HOME OF LÄSSIG TEAM CARD 8x ingyenes felvonóhasználat, ingyenes belépő az uszodába és a minigolfba, 2x Aranykapu híd a völgy végén, sportprogramok, túrák, rendezvények, edzőterem, jóga, továbbképzések, kreatív workshopok, stb. sokféle kedvezmény a vásárlásra, gasztronómiára, szabadidős és különböző szolgáltatásokra és még sok másraCsaládias hangulat egy színes csapatban, amelyben azonnal otthon érzi magátRendezett munkaidő, hogy Önnek is legyen ideje felfedezni a Home of Lässig-et

Az Ön feladatai:

Tervezési és szervezési feladatokMunkatársak a szállodánk összes szobájának takarításábanMunkatársak a mosodában Vendégeink kívánságainak teljesítése :) Csapatépítés - fontos a jó csapatszellem.

Várjuk Önöket!!! :)

Követelmények

Házvezetőnő
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Képzettségtől és szakmai tapasztalattól függően. Megállapodás szerint