Mosodai alkalmazott (m/f/d) - Hotel Schneider
Mosodai alkalmazott (m/f/d)
Belépés dátuma
15.11.2024
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés

Téli szezon

Österreich, Salzburg

Obertauern egyik legmodernebb mosodájában, a Hotel Schneider központjába ágyazva, nagy gépek és sok szeretet gondoskodik arról, hogy itt minden nap új történetek születhessenek. Önállóan fogsz dolgozni, hogy mindenféle textíliát ki tudj mosni, vasalni és összehajtogatni, majd szétosztani a többi részlegnek. Írd meg a saját sikertörténeted a Hotel Schneiderben! A legalább B1 szintű német nyelvtudás elengedhetetlen! Lisa Schneiderrel a +43 664 1284 022-es WhatsAppon, a karriere@schneider.at e-mail címen vagy a Hogast állásbörzén keresztül lépjen kapcsolatba

Követelmények

Feladatok:

  • önálló felelősség a mosodáért
  • Az összes szennyes mosása, vasalása és összehajtogatása
  • szükség esetén segítségnyújtás a háztartási munkában
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B1 (középhaladó)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

  • Ingyenes szállás az egyik személyzeti házunkban, beleértve a csodálatos sétát a munkahelyre
  • Nincs szüksége szállásra? Annál jobb - magasabb fizetésre számíthat
  • A személyzeti házak és a szálloda elhelyezkedése a síterep és a falu közepén - mindössze néhány méterre a pályától és a legközelebbi üzletektől, éttermektől és bároktól (vagyis nincs szüksége autóra)
  • Ingyenes WLAN a szobában
  • hetente egyszer friss ágynemű és törölköző a szobájába
  • Ingyenes reggeli, ebéd és vacsora, természetesen a szabadnapokon is
  • Ingyenes részvétel a szállodai tevékenységeken (pl. hótalpas túra)
  • Családi és baráti kedvezmény éjszakai tartózkodás esetén
  • Onboarding munkavállalói útmutatóval a tájékozódáshoz Használat
  • A szálloda fitneszterme ingyenesen
  • Tapasztalt szakemberek magas aránya
  • Ingyenes parkolás, ingyenes mélygarázs az osztályvezetők számára
  • Ingyenes képzések a szállodában
  • 50%-os megtakarítás a Hotel Schneiderben igénybe vehető spa kezeléseken
  • 30%-os megtakarítás a Hotel Schneider wellness-termékekre
  • Kedvezményes szoláriumhasználat
  • Üdvözlő rendezvény a kollégák megismerésére
  • Változatos szabadidős tevékenységek Obertauernben
  • Ingyenes day spa a kiválasztott partnerüzletekben
  • Kedvezményes reggeli és vacsora a kiválasztott partnerüzletekben
  • 50%-os megtakarítás az obertauerni napi síbérletekre
  • Megtakarítás az obertauerni szezonbérlet vásárlásakor
  • Ingyenes felszereléskölcsönzés partnerünktől, az Intersport Frühstückl-től
  • Obertauern Crew Card számos előnnyel és kedvezménnyel
A szállodai és éttermi kollektív szerződés szerinti minimálbér alkalmazandó. Győzzön meg minket képességeivel és tapasztalatával, és szívesen fizetünk többet. Minden mást szívesen elmondunk Önnek egy személyes interjún.
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Ingyenes síbérlés
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely