Alkalmazottak foglalása (m/f/d) - Parkhotel Bad Griesbach in Rottal
Alkalmazottak foglalása (m/f/d)
Belépés dátuma
01.10.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

Helyettes foglalási igazgató Alkalmazottak foglalása (m/f/d)

éves állás

Deutschland, Bayern

Foglalási ügyintéző (m/f/d) // Helyettes foglalási menedzser

Recepció

Teljes munkaidőben

Kezdési időpont: 2024. október 01., kedd

Követelmények

Az Ön feladatai közé tartozik

  • A beérkező egyéni és csoportos foglalások fogadása, feldolgozása és ellenőrzése
  • Foglalási ajánlatok készítése, elküldése és visszaigazolása
  • Vendégeink részletes, személyre szabott telefonos tanácsadással történő ellátása
  • vendégeink és foglalóink megbízható kapcsolattartója
  • Általános vendéglevelezés és adminisztratív tevékenységek
  • szoros együttműködés az összes operatív részleggel

Erre a pozícióra olyan jelentkezőket keresünk, akik

  • hasonló munkakörben (irodai, recepciós, kereskedelmi szakmákban) szerzett végzettséggel
  • Előnyt jelent az angol nyelvtudás és az általános MS Office programok magabiztos használata
  • ideális esetben PROTEL ismeretek
  • Megbízhatóság, szociabilitás és jó empátiakészség
  • Nagyon jó modor, valamint ápolt és pozitív megjelenés
  • pozitív kisugárzás és kommunikatív személyiség

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
MS Office
Jó ismeretek
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

Ajánlat

Ajánlatunk

Biztonságos munkahely egy egészséges és elismert vállalatnál

A munkaköri profilnak megfelelő fizetést

Képzési és továbbképzési programok széles választéka

Alapvető munkaidő 08:30-tól 19:00-ig, 39 órás heti munkaidővel

Munkaidő-nyilvántartás - nincs fizetetlen túlóra

Szeretnénk, ha Önt hosszú távon vállalatunk részeként látnánk.

Felkeltettük az érdeklődését? Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot. Kapcsolattartója Carolin Krause (Reservations Manager) Tel. 08532/28105, szívesen segít Önnek. Várjuk, hogy jelentkezzen! Jelentkezzen most!

Parkhotel Bad Griesbach****sAm Kurwald 10D-94086 Bad GriesbachTel.: 49(0)8532 280, Fax: 49(0)8532 28204

Szálláshely típusa
Kétágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó