Szakács (m/f/d) - Weltmuseum
Szakács (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Wien
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.300 € net

Főszakács Szakács (m/f/d)

éves állás

Österreich, Wien

A Weltmuseum Wienben található COOK Café & Bistro azonnali hatállyal keres elkötelezett és kreatív szakácsot csapatunkba! Lehetőséget kínálunk Önnek, hogy a friss és szezonális konyha iránti szenvedélyét egyedülálló környezetben valósítsa meg.

Követelmények

Az Ön feladatai:

  • Változatos ételek készítése friss, regionális alapanyagokból.
  • Támogatás a menü megtervezésében és a gasztronómiai kínálatunk kreatív fejlesztésében.
  • A higiéniai és minőségi előírások biztosítása a konyhában.

Az Ön profilja:

  • Elvégezett szakácsképzés vagy hasonló képesítés.
  • Az innovatív és szezonális konyha iránti szenvedély.
  • Csapatmunkára való képesség, kreativitás és megbízhatóság.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

  • Szabályozott munkaidő: Kávézónk naponta 10:00 és 18:00 között tart nyitva, így éjszakai munkavégzésre nincs szükség.
  • Fix szabadnap: Hétfőnként zárva vagyunk - a fix szabadnap garantált!
  • Inspiráló munkahely Bécs szívében, a Weltmuseumban.
  • 5 napos hét

2300 €
Fizetés típusa
net
hajlandóság a túlfizetésre a képzettségtől és a tapasztalattól függően.

Kapcsolattartó személy és cím