Házi villanyszerelő (m/f/d) - Boutique-Hotel Schmelzhof
Házi villanyszerelő (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (nyáron: 5 napos hét / télen: 6 napos hét)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.200 € net

éves állás

Österreich, Vorarlberg

A Boutique Hotel Schmelzhof egy olyan hely, ahol otthon érezheti magát, egy olyan szálloda, ahol otthon érezheti magát - mind kedves vendégeink, mind elkötelezett munkatársaink számára. Egyedülálló és különösen szívélyes kiszolgálásunkkal vendégeink minden kívánságát szeretnénk teljesíteni, és felejthetetlen élményeket nyújtani számukra.

Szállodánk a világ minden tájáról érkező kreatív elmék találkozóhelye, ahol találkozhatnak, fejlődhetnek, szórakozhatnak és nagyszerű dolgokat érhetnek el. Munkatársaink állnak minden tevékenységünk középpontjában, mert meggyőződésünk, hogy az ő jólétük a sikerünk kulcsa.

Követelmények

A pozíció célja:

A gondnok felelős az épület és a hozzá tartozó területek karbantartásáért, biztonságáért és tisztaságáért. Biztosítja a javítások, karbantartások és általános feladatok hatékony elvégzését a létesítmény megfelelő működésének és állapotának biztosítása érdekében.

Főbb feladatok és felelősségi körök:

  • fiatalabb vendégeink reggeli síiskolába való elvitele és délutáni elhozása
  • a vendégek autóinak parkolása
  • Poggyászok kiszolgálása
  • Vendégeink csomagjainak tárolása
  • sérült tárgyak, például világítás és bútorok javítása
  • a szállodához vezető utak hótól való megtisztítása (hófúvók)
  • A terasz előkészítése és takarítása

Karbantartási és javítási munkák:

  • Kisebb javítási és karbantartási munkák elvégzése az épületeken, létesítményeken és berendezéseken
  • A műszaki berendezések és rendszerek (pl. fűtési, szellőztetési és légkondicionáló rendszerek) felügyelete és karbantartása
  • Nagyobb javítási igények azonosítása és bejelentése a felügyelőnekLétesítménygazdálkodás:
  • Az épület és a telephely tisztaságának és rendjének biztosítása
  • Hulladékok ártalmatlanítása és újrahasznosítása az előírásoknak megfelelően
  • A kültéri létesítmények karbantartása, beleértve a fűnyírást, hóeltakarítást és kertészkedéstBiztonsági feladatok:
  • A biztonsági és tűzvédelmi rendszerek felügyelete
  • Rendszeres biztonsági bejárások, valamint a vészkijáratok és a tűzoltó berendezések ellenőrzése
  • Kulcskezelés és beléptetésellenőrzésSegítségnyújtásrendezvényeken:
  • Belső és külső rendezvények előkészítése és támogatása (pl. bútorok felállítása, technikai segítségnyújtás)
  • Külső szolgáltatók és kereskedők felügyelete és támogatásaDokumentálásés jelentéstétel:
  • Karbantartási és javítási naplók vezetése
  • Rendszeres jelentéstétel a feletteseknek az épületek és létesítmények állapotáról
  • Az anyag- és szerszámkészletek kezelése
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Vezetői engedély
B

Ajánlat

  • kellemes és családias munkakörnyezet
  • Egyágyas szoba saját fürdőszobával/WC-vel
  • TV a szobában
  • Munkaruha biztosított
  • Fitneszterem ingyenes használata
  • Közös helyiség
  • Térítésmentes étkeztetés (szabadnapokon is)
  • Mosógép és szárítógép ingyenesen
  • WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Háziállatok engedélyezettek
  • Havi fizetés: Euro 2.150,-- és Euro 2.250,-- között nettó
2200 €
Fizetés típusa
net
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet

Állásajánlataink

Összes munkahely