Fiatal szakács (m/f/d) - Hotel Schneider
Fiatal szakács (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
15.11.2024
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

Konyhai eladó Fiatal szakács (m/f/d)

Téli szezon

Österreich, Salzburg

Ön elvégezte a szakácsképzést, de még kevés tapasztalattal rendelkezik a konyhában. Itt a Hotel Schneiderben minden nap tanulhatsz valami újat. Itt életre szóló barátságokat köthet. Itt megfertőz a szakácsmesterség iránti igazi szenvedély. Itt fejlesztheti karrierjét. Írd meg velünk sikertörténeted első fejezetét! Vegye fel a kapcsolatot Lisa Schneiderrel a +43 664 1284 022-es WhatsAppon, a karriere@schneider.at e-mail címen vagy a Hogast állásbörzén keresztül

Követelmények

Feladatok:

  • A mise en place tiszta előkészítése
  • A konyhai csapat támogatása
  • Az ételek legmagasabb színvonalú elkészítése
  • A HACCP higiéniai előírások betartása
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr

  • Ingyenes szállás az egyik személyzeti házunkban, beleértve a csodálatos sétát a munkahelyre
  • Nincs szüksége szállásra? Annál jobb - magasabb fizetésre számíthat
  • A személyzeti házak és a szálloda elhelyezkedése a síterep és a falu közepén - mindössze néhány méterre a pályától és a legközelebbi üzletektől, éttermektől és bároktól (vagyis nincs szüksége autóra)
  • Ingyenes WLAN a szobában
  • hetente egyszer friss ágynemű és törölköző a szobájába
  • Ingyenes reggeli, ebéd és vacsora, természetesen a szabadnapokon is
  • Ingyenes részvétel a szállodai tevékenységeken (pl. hótalpas túra)
  • Családi és baráti kedvezmény éjszakai tartózkodás esetén
  • Onboarding munkavállalói útmutatóval a tájékozódáshoz Használat
  • A szálloda fitneszterme ingyenesen
  • Tapasztalt szakemberek magas aránya
  • Ingyenes parkolás, ingyenes mélygarázs az osztályvezetők számára
  • Ingyenes képzések a szállodában
  • 50%-os megtakarítás a Hotel Schneiderben igénybe vehető spa kezeléseken
  • 30%-os megtakarítás a Hotel Schneider wellness-termékekre
  • Kedvezményes szoláriumhasználat
  • Üdvözlő rendezvény a kollégák megismerésére
  • Változatos szabadidős tevékenységek Obertauernben
  • Ingyenes day spa a kiválasztott partnerüzletekben
  • Kedvezményes reggeli és vacsora a kiválasztott partnerüzletekben
  • 50%-os megtakarítás az obertauerni napi síbérletekre
  • Megtakarítás az obertauerni szezonbérlet vásárlásakor
  • Ingyenes felszereléskölcsönzés partnerünktől, az Intersport Frühstückl-től
  • Obertauern Crew Card számos előnnyel és kedvezménnyel
A szállodai és éttermi kollektív szerződés szerinti minimálbér alkalmazandó. Győzzön meg minket képességeivel és tapasztalatával, és szívesen fizetünk többet. Minden mást szívesen elmondunk Önnek egy személyes interjún.
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Ingyenes síbérlés
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Képzés / tanfolyamok
  • Ingyenes étkeztetés
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely