Entremetier (m/w/d) - Hotel Hirsch
Entremetier (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Bayern
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés

éves állás

Deutschland, Bayern

Az Ön feladatai Entremetier (m/f/d) pozícióban a Hotel Hirschnél****:

  • A köretek, zöldségek és meleg előételek elkészítése és bemutatása.
  • A konyhai csapat támogatása az étlapok napi előállításában és elkészítésében.
  • A zökkenőmentes folyamat biztosítása a saját állomásán.
  • Segítségnyújtás a szükséges áruk megrendelésében és tárolásában.
  • A higiéniai és biztonsági előírások betartása.
  • A konyhai csapat támogatása.

Követelmények

  • Elvégezett szakácsképzés vagy gyakorlati tapasztalat az entremetier területén.
  • Élvezze a főzést, és érdeklődjön az e téren szerzett képességei fejlesztése iránt.
  • Megbízhatóság, gondosság és a részletekre való odafigyelés az ételek elkészítése és bemutatása során.
  • Csapatmunkára való képesség, és hajlandóság arra, hogy szükség esetén a konyha más területein is segédkezzen.
  • A konyhai higiéniai és biztonsági előírások ismerete.
  • Motiváltság és lelkesedés a vendéglátóiparban való munkavégzés iránt.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

A Hotel Hirsch**** kínálunk Önnek:

  • Dolgozz egy családi szállodában, amely értékeli a dolgozóit.
  • biztos munkahelyet egy vonzó régióban, magas életminőséggel és számos szabadidős tevékenységgel.
  • önálló munkát egy barátságos csapatban.
  • digitális munkaidő-nyilvántartás APP-on keresztül.
  • kedvezményes feltételek szállodai és éttermi szolgáltatásokra.