Pultos (m/w/d) - Hotel Salzburger Hof
Pultos (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
3.000 € bruttó

Österreich, Salzburg

Ha szereted kreatív italokkal megörvendeztetni a vendégeket és stílusos környezetben dolgozni, akkor a legjobb helyen jársz! A gyönyörű Leogang-hegység közepén található Salzburger Hof Leogang olyan elkötelezett bárpultost (m/f/d) keres, aki szenvedélyesen szeretné, hogy bárunk az est fénypontja legyen.

Az Ön feladatai:

  • Koktélok, long drinkek és egyéb italok készítése
  • Tanácsadás és támogatás vendégeinknek a bárban
  • A zavartalan működés biztosítása a bár területén
  • Új, innovatív italok készítése és vonzó ajánlatok bemutatása
  • A higiéniai és biztonsági előírások betartása

Ezt várjuk el tőled:

  • Vendéglátóipari vagy vendéglátóipari képzésben szerzett végzettség
  • Pultosként szerzett tapasztalat, lehetőleg az előkelő szállodaiparban vagy a vendéglátóiparban
  • Jellegzetes gazdatulajdonságok és szolgáltatásorientáltság
  • Barátságos, szolgáltatásorientált magatartás és csapatban való munkavégzésre való képesség
  • Szenvedély a kreatív koktélok és a kiváló minőségű italok iránt
  • Rugalmasság, nyomás alatti munkavégző képesség és nagyfokú felelősségtudat
  • Jó német és angol nyelvtudás

Felajánljuk Önnek:

  • Felelősségteljes és változatos munka
  • Vonzó fizetés és szociális juttatások
  • Szállás egy modern személyzeti házban és ingyenes étkeztetés, még a szabadnapokon is
  • Továbbtanulási és képzési lehetőségek
  • Munkavállalói juttatások és a szállodai létesítmények használata

Követelmények

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

3000 €
Fizetés típusa
bruttó
További túlfizetés lehetséges a képesítéstől és a tapasztalattól függően.

Kapcsolattartó személy és cím