Takarítási asszisztens (m/f/d) - Seehotel Jägerwirt
Takarítási asszisztens (m/f/d)
Belépés dátuma
02.12.2024
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Steiermark
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés

Felügyelő Takarítási asszisztens (m/f/d)

Österreich, Steiermark

Leírás

AZ ÖN FELADATAI VELÜNK:

  • Támogatás a házvezetés adminisztratív és operatív folyamatainak tervezésében, irányításában és ellenőrzésében
  • A vezető helyettesítése távollétében
  • A vezető menedzser támogatása a személyzet irányításában, képzésében és továbbképzésében
  • A Seehotel Jägerwirt takarítási szabványainak végrehajtása, valamint az összes nyilvános terület támogatása és ellenőrzése
  • Az alkalmazottak képviselete az emeleten, beleértve a takarítás, a higiénia és a biztonság ellenőrzését a vendégszobákban, a nyilvános és a BOH területeken, a dolgozói házakban a házunk belső minőségi szabványai, a márkaszabványok és az LQA szerint
  • A zökkenőmentes együttműködés biztosítása minden részleggel, például a technológiával, a recepcióval és szükség szerint a külső partnercégekkel való koordináció biztosítása
  • A privát bár kezelése (készletezés, ellenőrzés, leltározás)
  • A rendelés, a beérkező áruk ellenőrzése és a leltározás támogatása és végrehajtása,
  • A teljes takarítócsapat támogatása, beleértve a takarítási munkákat is
  • Közös felelősségvállalás a talált tárgyakért

Követelmények

MIT HOZOL MAGADDAL:

  • Szakmai és vezetői tapasztalat az előkelő szállodaiparban (hasonló pozícióban kívánatos, de nem kötelező)
  • Barátságos és professzionális megjelenés, valamint magabiztos és udvarias viselkedés
  • Jó német és angol nyelvtudás, bármely más nyelv ismerete előnyt jelent
  • Magas fokú minőségtudatosság és szolgáltatásorientáltság
  • Szemlélet a részletek iránt, valamint a tisztaság és a rendezettség iránt
  • Kiváló szervezőkészség
  • Elkötelezettség és elhivatottság
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség, rugalmasság és kezdeményezőkészség
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B1 (középhaladó)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Ajánlat

Mit kínálunk munkavállalóinknak

- A Jägerwirt család része

- Ingyenes étkezés, még szabadnapokon is

- Ingyenes szállás az egyik személyzeti szobánkban - Kedvezményes kezelések (kozmetika, spa)

- Rugalmas munkaidő

- Szabadidejében ingyenes használat a beltéri és kültéri medence, a fitneszterem, a biliárd, az asztalitenisz és a házon belüli teniszpálya használatára

- Csapatrendezvények

- Ingyenes W-Lan használat

- -50%-os családi kedvezmény a szobákra

- Mosógépek és szárítógépek ingyenes használata

- Osztályvezetői tanoncoktatói vizsga

- Továbbképzések és tréningek

- Tanúsítvány a régió egyik vezető cégétől

Ezt majd személyesen megbeszéljük!
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet

Állásajánlataink

Összes munkahely