Mosogató (m/f/d) - Post am See****
Mosogató (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
nyári szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.573 € bruttó
Icon: cap-small-fill-white

Österreich, Oberösterreich

Leírás

A néma konyhai hős a háttérben?

Épp ellenkezőleg - te vagy a konyha tisztaságának zászlóshajója, és a csapat egyik legerősebb pillére.

Az Ön feladatai:

  • Fő tevékenységek a mosogatótérben: evőeszközök tisztítása, edények tisztítása, üvegpolírozás, üvegtisztítás, konyhatisztítás, hulladékgyűjtés
  • A minőségi és higiéniai előírások végrehajtása a meghatározott szállodai osztályozási szabványoknak és a Gröller Kórház működésének filozófiájának megfelelően
  • Megbízhatóság, pontosság és önálló munkavégzés
  • a leltár és a rendelkezésre bocsátott munkaeszközök gondos kezelése

Az Ön profilja:

  • Szakmai tapasztalat, lehetőleg az előkelő szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • barátságos, ápolt és szimpatikus viselkedéssel rendelkező, társaságkedvelő személyiség
  • szem a részletekhez és a luxusszállodaipar követelményeinek megértése
  • jó német és angol nyelvtudás
  • 2 műszakban való munkavégzésre való hajlandóság (korai/késői műszak)

Ajánlatunk az Ön számára:

  • Önálló tevékenységi terület
  • Fejlődési lehetőségek a konyhai csapaton belül
  • 5 napos hét
  • Részvétel a tippekben
  • A munkaszüneti napokra járó prémiumokat ugyanabban a hónapban fizetik ki
  • Bónusz a 6 hónapos szezon sikeres befejezése után
  • Tiszteletteljes együttműködésen alapuló családi vállalkozás
  • Teljes ellátás a vállalatnál - még a szabadnapokon is
  • Szállás parkolóval
  • számos munkavállalói juttatás
  • Rendszeres csapatrendezvények

Követelmények

Mosogatógép m/f/d
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2573 €
Fizetés típusa
bruttó
Ez a pozíció a szállodaipari és vendéglátóipari kollektív szerződés hatálya alá tartozik. Teljes munkaidőben 48 órás foglalkoztatás esetén ez bruttó 2 573,00 EUR-nak felel meg.

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely